ÖVRIGT / Diverse / Fat 14346055
nr 1434 6055
Fat
Emalj, "Edwards Star", för Georg Jensen, diameter: 28 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:03:40
100 kr
150 kr
250 kr